Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Do dwóch razy sztuka. Dzieci w końcu wyjechały nad morze

Utworzony przez Gość, 9 sierpnia 2014 r. o 12:24 Powrót do artykułu
Jak widac to buraki pisza takie komentarze!!! Heh ale coz takich tez stworzyl Bog i trzeba z nimi zyc!!!
  Weź się do roboty darmozjadzie nikt ci nie każe ze mną żyć.... i do szkoły nieuku, w polskim języku jest ą,ę,ż i wiele innych liter, których to już uczą w pierwszej klasie szkoły podstawowej używać ha ha :D :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weź się do roboty darmozjadzie nikt ci nie każe ze mną żyć.... i do szkoły nieuku, w polskim języku jest ą,ę,ż i wiele innych liter, których to już uczą w pierwszej klasie szkoły podstawowej używać ha ha :D :P
Ucza tez kultury ale widocznie to Ciebie ominelo hahaha :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ucza tez kultury ale widocznie to Ciebie ominelo hahaha :D
  Niech ci ziemia lekką będzie, AMEN ha ha ha :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ci ziemia lekką będzie, AMEN ha ha ha :D
I vice versa ha ha ha :p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I vice versa ha ha ha :P
Ha ha no i pisać się nauczyło :D  to teraz jeszcze wypier***aj do roboty....ha ha :P :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha no i pisać się nauczyło :D to teraz jeszcze wypier***aj do roboty....ha ha :P :D
Ha ha ha prostak z ciebie bez wychowania :p troche kultury cwaniaczku!!! Ale coz sie spodziewac od gowniarza z prowincji ha ha ha :p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha prostak z ciebie bez wychowania :P troche kultury cwaniaczku!!! Ale coz sie spodziewac od gowniarza z prowincji ha ha ha :P
Boże dzieciaku idź do mamusi na cysia może ci się polepszy he he już niedługo do szkoły pójdzie gówniarstwo.... UCZYĆ SIĘ NIEUKU!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże dzieciaku idź do mamusi na cysia może ci się polepszy he he już niedługo do szkoły pójdzie gówniarstwo.... UCZYĆ SIĘ NIEUKU!!!!!
Skoncz to pisanie bo sie strasznie ponizasz swoimi malo inteligentnymi wypowiedziami !!! Najwyzszy czas zebys zadal sobie troche trudu i zaczal sie uczyc kultury!!! A o moje wyksztalcenie sie nie martw... napewno mam lepsze od ciebie PROSTAKU!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoncz to pisanie bo sie strasznie ponizasz swoimi malo inteligentnymi wypowiedziami !!! Najwyzszy czas zebys zadal sobie troche trudu i zaczal sie uczyc kultury!!! A o moje wyksztalcenie sie nie martw... napewno mam lepsze od ciebie PROSTAKU!!!
Ha ha ruszyło gamonia-inteligenta :D mam w du*** twoje pisanie cwelu..... nie masz żadnego wykształcenia gamoniu, możesz pisać sobie swoje głupie posty.... jak ci sprawia to przyjemność, przy okazji może nauczysz się pisać bez błędów ha ha bo jednak chyba ukończyłeś co najwyżej korespondencyjny kurs szydełkowania jak widzę po twoich wypocinach BURAKU :P :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ruszyło gamonia-inteligenta :D mam w du*** twoje pisanie cwelu..... nie masz żadnego wykształcenia gamoniu, możesz pisać sobie swoje głupie posty.... jak ci sprawia to przyjemność, przy okazji może nauczysz się pisać bez błędów ha ha bo jednak chyba ukończyłeś co najwyżej korespondencyjny kurs szydełkowania jak widzę po twoich wypocinach BURAKU :P :D
Szczerze??? Mam na ciebie gimbusie wyje***. Dobranocka juz minela wiec czas na ciebie!!! :P sa ludzie i parapety i ty zaliczasz sie do tych drugich ha ha ha SMIECIU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze??? Mam na ciebie gimbusie wyje***. Dobranocka juz minela wiec czas na ciebie!!! :P sa ludzie i parapety i ty zaliczasz sie do tych drugich ha ha ha SMIECIU
Ha ha ha a jednak podrywa cię twardzielu ha ha, zaczynasz używać słów których znaczenia nie znasz he he. Pucuj się leszczu, jesteś cienki bolek. Jak to mówią nie dyskutuj z idiotą, sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem. Więc IDIOTO poszukaj sobie kogoś na swoim poziomie rozumowania, bo nie dość że żebrzesz o zasiłki z MOPS-u to jeszcze uczyć ci się nie chciało i jesteś zwykłym GŁĄBEM!!!! Ha ha ha :D :P  Pa pa pa KRETYNIE :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha a jednak podrywa cię twardzielu ha ha, zaczynasz używać słów których znaczenia nie znasz he he. Pucuj się leszczu, jesteś cienki bolek. Jak to mówią nie dyskutuj z idiotą, sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem. Więc IDIOTO poszukaj sobie kogoś na swoim poziomie rozumowania, bo nie dość że żebrzesz o zasiłki z MOPS-u to jeszcze uczyć ci się nie chciało i jesteś zwykłym GŁĄBEM!!!! Ha ha ha :D :P Pa pa pa KRETYNIE :)
KONKRETNY DEBIL Z CIEBIE I TYLE MAM W TYM TEMACIE!!! Ha ha ha naucz sie czytac a pozniej pisz swoje IDIOTYCZNE komentarze!!! Ale nie mozna sie spodziewac wiele po TEPYM PARAPECIE HAHAHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...